Close

Oto Sigortaları

– Trafik Sigortası

Trafik sigortanız yasal bir sorumluluktur. Teminat limitleri, araç türlerine ve araçlarla ilgili mesleki faaliyetlerde bulunanlara göre değişebilen bu sigorta, ülke sınırları içinde araçların işletilmesi sırasında araç sahibinin veya araçlarla ilgili mesleki faaliyette bulunanların sorumlu olduğu kazalarda üçüncü şahıslara verilen bedeni ölümlü veya yaralanmalı veya maddi zararları Karayolları Trafik Kanunu Hükümleri dahilinde karşılar.

 

– Kasko Sigortası

Aracınızı trafik kazaları, hırsızlık, kötü niyetli hareketler gibi çeşitli hasar ve kayıplara karşı güvenceye alın. Birleşik Sigorta poliçesi aracınızın sürücüsünün ve yolcularının ölümü halinde de hak sahiplerine tazminat öder. Kullanım sırasında üçüncü şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararları, Trafik Sigortası limitlerinin üzerinde kalan kısmını poliçede yazılı limitler dahilinde karşılar.

 

– Otobüs Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Otobüs zorunlu koltuk ferdi kaza sigortanız ile güveni daima yanınızda hissedersiniz. Şehirlerarası veya uluslararası yolcu taşıyan otobüs sahipleri ve firmaların yasal olarak yaptırması gereken bu sigorta ile yolcularınızı güvenceye alın. Hem siz hem de yolcularınız iç rahatlığının güvenini yaşasın.

 

– Okul Servis Araçları Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası

Okul servis araçları zorunlu ferdi kaza sigortası sayesinde öğrencilerin bindiği servis güven içinde yol alır. Çocuklardan başka aracın içinde bulunan sürücü, yardımcı ve rehber öğretmenler de bu sigorta ile yolculuklarında güven içinde olurlar. Tüm otobüs, midibüs, minibüs gibi okul servis araçlarınızı sigortalı yapın.