Close

Nakliyat

– Emtea Nakliyat Sigortası

Yükünüz üretimden başlayarak, tüketicinin beğenisine sunulana kadar bir yerden başka bir yere taşınır durur. Taşınma sırasında yükünüz birçok tehlikeyle iç içedir. Siz, içinizde kuşkular hop oturup, hop kalkarsınız… İşin gerçeği, bütün risklere katlanmak zorunda olmadığınız.

 

– Kıymet Nakliyat Sigortası

Madeni para, Banknot, Döviz, Bono, Senet, Çek, Hisse senedi, Tahvil… Ticaretle uğraşıyorsunuz, onları bir yerden bir yere göndermeniz gerekiyor. Ancak günümüzde tehlikeler sayılmıyacak kadar fazla ve siz haklı olarak güvenemiyorsunuz. Özellikle silahlı soygun ve gasp korkulu rüyalarınızın başında geliyor. Bu riskler sizi yıldırmasın, kıymetlerinizi sigortalayın.

 

– Yat Sigortası

Yatınız özel veya ticari amaçlar kullanığınız değerli varlğınız… Onu tehlikelere karşı güvence altına almanın ne kadar önemli olduğunu düşünün. Hırçın sularda bile büyük bir huzurla seyretmenin size vereceği güveni.. Nice yatlar gibi o da özenle korunsun.

 

– Tekne Sigortası

Tekneniz deniz taşımacılığının can damarı, kazanç kaynağınız… Ticari amaçlar kullanılan kuru yük gemileri, tankerler gibi deniz araçlarınız… Onlar uçsuz maviliklerde yol alırken, her türlü tehlikenin de varlığını göz ardı edemezsiniz. Bu doğal tehlikelerin sonuçları, altından kalkması mümkün olmayan büyük kayıplar verdirebilir. Deniz aracınız güvenle yol alsın.

 

– Gemi Onarımcısı ve Marina İşletmesi Yasal Sorumluluk Sigortası

Gemi onarımcısı ve marina işletmecisinin yasal sorumluluğu uluslararası düzeyde ve uygun koşullarla size sunulmalı… Yük ve yolcu gemileri, yat, gezi teknesi, kotra, motor gibi deniz taşıtları veya teçhizatın onarımı, bakımı sırasında meydana gelebilecek her türlü tehlikeye karşı kusursuz bir koruma sağlanmalı ki, bu sorumluluğun bedelini ağır şekilde ödemeyin. Korumanızdaki deniz araçlarınız risklerden uzak olsun.