Close

Mühendislik

– İnşaat Bütün Riskler Sigortası

İnşaatınız bütün risklere karşı teminat altında mı? İnşaat faaliyetlerinin her alanında beklenmedik kazalar olabilir. Gerekli malzemelerin şantiyete gelmesinden başlayarak, yapının işletmeye alınmasına kadar geçen zamanda oluşabilecek zararları düşünmeyin.

 

– Montaj Bütün Riskler Sigortası

Montajınız bütün risklere karşı sigortalı mı? İnşaatı bitmiş her türlü yapı içindeki makine ve teçhizatın montajı emin ellerde olsun, istiyorsanız bu konuyla mutlaka ilgilenin. Nice emek ve sermayenin en iyi şekilde korunması için güveni daima içinizde taşıyın. Teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği geniş risk yelpazesi güvence altına alınsın.

 

– Makine Kırılması Sigortası

Makineleriniz, işinizin en temek araçları… Tesislerinin, üretiminizin can damarı… Makineleriniz ve tesisleriniz her zaman riskle karşı karşıyadır. Bazen normal çalışır halde iken, bazen aynı işyerinde temizleme, revizyon veya yer değiştirme esnasında arızalanma veya kırılma durumunda kalabilirler. Bu durumlarda uğrayabileceğiniz zararların boyutlarını düşündünüz mü? İşinizi geliştirmek için geleceğe güvenle bakmalısınız.

 

– Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik cihazlarınız, günlük yaşamımızın vazgeçilmez araçları. Evimizde, büromuzda, işyerimizde, hastanelerde, muayenehanelerde her yerde çok sık kullandığımız bu aletler, her zaman çok çeşitli risklerle karşı karşıyadır. Küçük bir dalgınlık ya da art niyetli bir hareket bu pahalı cihazların bozulmasına veya yok olmasına neden olabilir. İşimizin, günlük yaşantımızın, hobilerimizin çok önemli bir parçası olan elektronik cihazlarınızı sigortalayın.