Close

Ev ve İşyeri Sigortaları

– Yangın Sigortası

Yangına karşı eviniz ve işyeriniz güvencede olmalı… Yangın, yıldırım, infilak gibi beklenmedik felaketler bir daha asla yerine koyamayacağınız kayıplar verdirebilir. Çağın neredeyse zorunluluğu olan yangın sigortanızı zamanında yaptırmadığınız için pişmanlık duyabilirsiniz. Yaşamı karartan, bütün bu felaketlerin vereceği zararlara karşı evinizi ve işyerinizi güvence altına alın.

 

Yangın Mali Sorumluluk Sigortası

Yangına karşı mali sorumluluğunuz güvencede olmalı! İstemeden de olsa üçüncü şahıslara zararlar verebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir zamanda çok zorda kalabilir, maddi kayığların altından kalkamaz duruma gelebilirsiniz. Hem kendinizi hem çevrenizi risklerden uzak tutun. Yangına karşı mali sorumluluğunuz olsun.

 

– Kira Kaybı Sigortası

Kira kaybına karşı, ister kiracı, ister mal sahibi olun paranızın değerini daima korumalısınız. Kiracıysanız hasarlanan binadan yararlanamadığınız süre için, mal sahibiyseniz mülkünüzün kasar görmesi nedeniyle kullanılamaz hale gelmesinden dolayı kira alamamamınız karşısında önlem almak size birçok avantajlar sağlayabilir. Geleceği önceden görün, riskleri düşünmeyin.

 

– Evinizin Güvencesi Sigortası

Eviniz, Yuvanız… Sevdiklerinizle içinde yaşadığınız benzersiz ve özel mekan. Yıllar birbirini kovalerken, evler de insanlar gibi birçok riskle karşı karşıya kalır. Yangın, doğal felaketler, hırsızlık gibi risklerden hem binanın kendisi hem de eşyalar zarar görebilir. Herşeyden çok sevdiğiniz evinizi sigortalı yapın.

 

– İşyerinizi Güvencesi Sigortası

İşyeriniz, sizin ve çalışanlarnızın ekmek teknesi… İyi ve kötü günleri yaşadığı9nız kazanç kapınız… Kişiliğinizin çok önemli bir parçası… İşe ilk başladığınız günleri düşünün. Nice ekmek ve sermayeye malolduğunu onun… İş yerleri her zaman riskle karşı karşıyadır. Küçük bir dalgınlık ya da art niyetli bir hareket nelere malolur? İşinizin durması ya da aklaması durumunda uğrayabileceğiniz zararları düşündünüz mü hiç? Ya koşmulara ödemek zorunda kalacak tazminatları? Herşeyden çok değer verdiğiniz işyeriniz sigortalı olsun.

 

– Kira Kaybı Sigortası

Kâr kaybına larşı önleminizi erken almak sizi birçok zarardan korur. Kira, personel maaşları, vergiler, telefon gibi katlanmak zorunda olduğunuz giderler veya işyeriniz çalışır durumdayken elde ettiğiniz kazançları kaybetme riskini göze almayın. Yıllardır kazanmak için uğraştığınız kârlara gölge düşürmeyin.

 

– Otel, Motel ve Tatil Köyü Sigortası

Turistik tesisiniz, ister otel ister motel ister tatil köyü biçiminde hizmet veriyor olsun… İşter küçük isterse çok büyük olsun, “Otel, Motel ve Tatil Köyü Sigortası” ile tesisinizin kendisinden; kalan müşteriye, personelden müşterilerinizin eşyalarına her türlü riske karşı tesisinizi zengin koruma şemsiyesi altına alın.

 

– Akaryakıt Servis İstasyonu Sigortası

Akaryakıt istasyonunuz, akaryakıt pompalarıyla, kafetaryalarıyla, lokantalarıyla, marketleriyle, elemanıyla ve müşterisiyle yaşamınızın önemli bir parçası… Hergün yüzlerce aracın, binlerce insanın uğrak yeri… İyi niyetli olsa da bazen beklenmedik olaylar işinize ya da istasyonunuza zarar verebilir. Tehlikelerden korunmasının, risklere karşı güvencede olamnın tek yolu, sigortalamaktır…